CINE FOX Algemene informatie betekenis. Alle lessen gaan vergezeld van opgaven die de cursist kan uitwerken en desgewenst ter correctie kan inzenden naar een docent. Richtlijn voor de studieduur: acht maanden (een les per veertien dagen). Tweemaal per jaar vinden examens plaats. Het is tevens mogelijk om een tussentijds examen af te leggen. De kosten: het inschrijfgeld bedraagt 25,-; de cursus zelf (met en zonder correctie- mogelijkheid) kost 275,-. Dat is inclusief een fraai vormgegeven cursusboek, voor zien van duidelijke afbeeldingen; het afleggen van een examen kost 115,- en dat van een herexamen (één vak) 50,-. De kosten van een tussentijds examen worden nader overeengekomen. Operateurscursus B (vervolgcursus) Deze schriftelijke praktijkcursus voor bios coopoperateur B bestaat uit 31 lessen, verdeeld over drie theorievakken (lichttech- niek, elektrotechniek, geluidstechniek en voorschriften elektrotechniek). Alle lessen gaan vergezeld van opgaven die de cursist kan uitwerken en desgewenst ter correctie kan inzenden naar een docent. Richtlijn voor de studieduur: twaalf maan den (drie lessen per maand). Tweemaal per jaar vinden er examens plaats. Het is tevens mogelijk om een tussentijds examen af te leggen. De kosten: het inschrijfgeld bedraagt 25,-; de cursus zelf (met en zonder correctie- mogelijkheid) kost 275,-. Dat is inclu sief een fraai vormgegeven cursusboek, voorzien van duidelijke afbeeldingen; het afleggen van een examen kost 115,- en dat van een herexamen (één vak) 06 I NVB NVF 50,-. De kosten van een tussentijds examen worden nader overeengekomen. Nadat de cursist de operateurscursus A of operateurscursus B met een voldoende heeft afgesloten ontvangt hij of zij een NVB- certificaat. Basiscursus Techniek In deze cursus wordt servicemedewerkers inzicht gegeven in de belangrijkste bedrijfs processen en wordt kennis bijgebracht over het projecteren van films. Dit aanbod geldt ook voor de servicemedewerkers die zich niet direct met de projectie hoeven te bemoeien. Het bijbehorende handboek bevat waardevolle informatie. Het geeft inzicht in het abc van het vertonen van films. Voor deze cursus worden geen examens afgeno men door de NVB. De kosten: studiemateriaal wordt tot vijf exempla ren kosteloos verstrekt. Vanaf zes stuks wordt 7,50 per exemplaar in rekening gebracht. Voor vragen over bovenstaand cursusaanbod en de aanmeldingsformulieren voor de operateurscursussen A en/of B kunt u tot en met mei 2008 contact opnemen met Ellemieke Visser, telefoonnummer 020-42 66 108 of e-mail info@nvbbureau.nl. Deze informatie is ook te vinden op www.nvbinfocentrum.nl/ opleidingen/cursussen. Op de website www.nvbinfocentrum.nl kunt u meer lezen over de inhoud van bovengenoemde cursussen. BIOSCOOP- EN THEATERRECLAME B.V.

Jaarverslagen | 2008 | | pagina 5