NIEUWBOUW BIOSCOPEN 39 4001 NBTiel Kleine zaal 210 stoelen 'Met de opening van Filmtheater Agnietenhof (onderdeel van Schouwburg Agnietenhof) in 2009 is een witte vlek op de filmkaart van Nederland ingevuld. En met succes! Eindelijk een mooie plek voor de kwaliteitsfilm in Tiel, is de veelgehoorde reactie. Uit het succes van het eerste jaar blijkt dat Filmtheater Agnietenhof duidelijk in een behoef te voorziet.' De Muze Noordwijk Opening: juli 2009 Wantveld 2 2802 NS Noordwijk Apollozaal 240 stoelen 'De Muze is een multifunctioneel cultureel gebouw in de badplaats Noordwijk. Waar een klein theater groot in kan zijn, blijkt duidelijk uit het succes van de bioscoop. Tij dens de schoolvakanties fungeert het theater als bioscoop met een digitale installatie. Met in de zomer van 2009 een bezoekersaantal van 7.500 en in de kerstvakantie 2009 een bezoekersaantal van 9.500 in tien dagen is duidelijk dat De Muze voorziet in een behoefte van bewoners en toeristen. Movieskoop Cinemas Emmeloord Opening: september 2009 Beursstraat 1 8302 CW Emmeloord Movieskoop Cinemas 1 142 stoelen Movieskoop Cinemas 2 88 stoelen Movieskoop Cinemas 3 70 stoelen 'Movieskoop Cinemas Emmelootd is onderscheidend om dat wij één van de weinige servicebioscopen in Noord-Ne derland hebben. Bovendien zijn de zalen en de gangpaden zo ruim opgezet dat niemand wordt gestoofd tijdens het serveren van de bestellingen.' Cultureel Centrum Deurne Opening: juli 2009 Martinetstraat 15 5751 KR Deurne Rabo Cultuutzaal 365 stoelen De Deurnenaren hebben er meer dan 20 jaar op moeten wachten, maar nu is het zover. De gemeente heeft weer een eigen bioscoop: 'Cinema Deurne' in cultuurcentrum Mar den van Doorne. Deurne is met het cultuurcentrum een bijzonder gebouw rijker. In het cultuurcenttum kunnen alle cultuurfacetten elkaar ontmoeten, met als uiteindelijk doel een ultieme mix van cabaret, toneel, film, dans, zang, carnaval, popconcerten en clubavonden. Kortom, een breed aanbod aan voorstellingen, een gezellige ambiance... kom een keer kijken!

Jaarverslagen | 2009 | | pagina 38