MACCS Filmtransport 14 aters gebeurt tussen 00.30 uur en 06.00 uur en donderdag van 11.00 uur en 18.00 uur. Verzendopdrachten van te verzenden films en reclamematerialen dienen door de filmdis tributeurs iedere maandag uiterlijk vóór 16.00 uur per e-mail te worden doorgegeven aan de Filmdienstviafilmdienst@gofilex.nl. Eventuele wijzigingen in de verzendopdrach ten kunnen tot uiterlijk woensdag 11.00 uur worden doorgeven. De verzendopdrachten kunnen alleen worden geboekt overeenkom stig de materiaalcodes die door de Stichting Filmtransport NVF zijn opgesteld. Een vertegenwoordiger van de bioscoop kan eventuele manco's in zendingen telefonisch, per fax óf per e-mail melden aan de Film- dienst voor donderdagochtend 10.30 uur. De Filmdienstzal de betreffende mancomelding verder afhandelen. Doorzendingen worden altijd bij de theaters afgeleverd op donderdag vóór 18.00 uur, ongeacht het overeengekomen sleuteladres van de bioscoop of het filmtheater. Informatie over verzendopdrachten van de actuele speelweek en de status van de zendingen kunnen worden opgevraagd via: www.filmtransport.info/nachttransport. B. daatransport Het dagtransport wordt dagelijks uitgevoerd en is toegankelijk voor alle partijen in de filmbranche, lid of geen lid van de NVB of de NVF. Het dagtransport is een aanvullende dienstverlening bedoeld voor transportbe hoeften die buiten het nachttransport om kunnen plaatsvinden. Leveringen zijn dage lijks mogelijk en afhankelijk van de gegeven verzendopdracht. Het bezorgen en ophalen van de goederen bij de theaters en filmdistri buteurs gebeurt in beginsel dagelijks tussen 07.00 uur en 19.00 uur. Afwijkende haal- en bezorgtijden worden in onderling overleg vastgesteld. Verzendopdrachten kunnen door filmdis tributeurs, bioscoopexploitanten en andere branchegenoten telefonisch, per fax, per e-mail óf via de website www.filmtransport. info/dagtransport bij de Filmdienst worden aangemeld. Bij het geven van verzendopdrachten dienen de ophaal- en afleverdatum en -tijd, adres- en goederengegevens duidelijk te worden vermeld. Ook moet worden aangegeven van welke vervoersdienst u gebruik wil maken. De volgende vervoersdiensten zijn beschik baar: •overnight zending: een zending waarvan de transportopdracht op een werkdag voor 15.30 uur is ontvan gen. Deze wordt opgehaald om vervolgens op de aansluitende werkdag te worden bezorgd, •spoedzending: een zending die op een werkdag moet worden opgehaald om vervolgens op dezelfde werkdag te worden afgeleverd, •sameday zending: een zending waarvan de transportopdracht tussen 15.30 uur en de volgende werkdag 08.30 uur is ontvangen, zal na ontvangst vanaf 08.30 uur worden opgehaald om vervolgens op dezelfde werkdag te worden afgeleverd. Informatie over de gegeven verzendopdrach- NVB NVF MOVIE ACCOUNTING SYSTEMS

Jaarverslagen | 2009 | | pagina 13