MACCS Filmtransport 16 III. klaarzetten retourzendingen en door zendingen nachttransport De retour- en doorzendingen dienen uiterlijk om 00.30 uur klaar te zijn voor het transport en voorzien te zijn van de juiste kleur ver zendsticker. Zendingen worden geplaatst in een daarvoor met de Filmdienst afgesproken vaste laad- en losruimte. De filmcontainers dienen altijd dichtgebonden te zijn. Oude ver zendstickers mogen niet verwijderd worden van de container. Niet goed dichtgebonden containers kunnen helaas niet worden meegenomen. De zendingen moeten altijd worden voorzien van één van de volgende stickers: - retourzending; kleur rood met de tekst 'retour depot'; - doorzending; kleur blauw met de tekst 'doorzending'; - dagtransport; kleur groen met de tekst 'dagzending'. De stickers worden gratis geleverd door de Filmdienst en zijn te bestellen via de website. ledere week dienen de reclamematerialen die retour moeten, zoals trailers, foto's en eventueel posters, verzameld en klaargezette worden in de daarvoor bestemde plastic wit te reclamezak van de Filmdienst. Deze (lege) zakken zijn eigendom van de Filmdienst en dienen wekelijks te worden geretourneerd. Gedurende de actuele speelweek is informa tie over de te ontvangen en klaar te zetten filmkopieën en reclamematerialen vanaf maandag 19.00 uur te raadplegen via www. filmtransport.info/nachttransport. Indien door onvoorziene omstandigheden de te transporteren goederen de vervoers capaciteit overtreffen, zullen de goederen bij de eerstvolgende transportgelegenheid bij de ophaaladressen worden opgehaald, dan wel worden afgeleverd bij de afleveradres sen. Anders zal alternatief transport worden aangeboden. IV. klaarzetten zendingen dagtransport De zendingen dienen uiterlijk een half uur voor het ophalen klaar te zijn voor het transport en dienen voorzien te zijn van de groene sticker. De zendingen worden in een daarvoor afgesproken ruimte geplaatst. Opdrachten kunnen telefonisch, per fax, per e-mail of via www.filmtransport.info/dag- transport worden opgegeven. V. wijzigingen afgesproken vaste laad- en losplaats Eventuele wijzigingen van alarmcodes, sleutels, toegangpasjes, ontheffingen voor de binnenstad of winkelgebied voor toegang tot laad- en losruimte van het theater dienen uiterlijk een week voor het volgende trans port schriftelijk te zijn medegedeeld aan de Filmdienst. Informatie via het internet Via www.filmtransport.info kunt u alle informatie verkrijgen over de op de trans porten en de van toepassing zijnde tarieven, verpakkingsinstructies, materiaalcodes en het speelwekenoverzicht. NVB NVF MOVIE ACCOUNTING SYSTEMS

Jaarverslagen | 2009 | | pagina 15