MACCS Algemene informatie 12 Pensioenfonds Onder loon wordt verstaan het naar tijds ruimte rechtens geldende vaste loon in geld, vermeerderd met de eindejaarsuitkering, de buffetprovisie, de feestdagentoeslag en de nachtvoorstellingtoeslag, voorzover deze toeslagen ook daadwerkelijk genoten zijn. Het pensioengevend salaris Voor alle deelnemers geldt als pensioenge vend salaris het naar tijdsruimte rechtens geldende vaste loon in geld, vermeerderd met de eindejaarsuitkering, de buffetprovisie in de zin van artikel 16 lid 4 van de cao, de feestdagentoeslag in de zin van artikel 17 lid 1 van de cao en de nachtvoorstellingtoeslag in de zin van artikel 17 lid 2 van de cao, voor zover deze toeslagen ook daadwer kelijk genoten zijn. Het aldus vastgestelde loonbedrag wordt verhoogd met de voor de werknemer geldende vakantietoeslag. Toeslag Geld, dus ook pensioengeld, kan in de loop der jaren minder waard worden. Daarom bekijkt het fonds ieder jaar of de pensioenen kunnen worden verhoogd door middel van een toeslag. Er is geen automatisch recht op een jaarlijkse verhoging van het pensioen. De verhoging hangt af van de financiële positie van het fonds. Administrateur PVF Achmea Postbus 9251 1006 AG Amsterdam Bezoekadres: Molenwerf 2,1014 AG Amsterdam Voor meer informatie over de pensioenrege ling kunt u contact opnemen met de mede werkers van PVF Achmea, telefoonnummer 0900 - 225 57 83. Bestuur Leden werkgevers De heer J.P. van den Berg (secretaris)* De heer M.E.W.M. Canisius De heer J.H.L. Pannekoek De heer M. Wolff (plaatsvervangend secre taris)* Leden werknemers De heer J. van de Belt (voorzitter)* De heer P. ten Kate (plaatsvervangend voorzitter)* De heer G.B. de Graaft De heer F. Luining leden dagelijks bestuur Website De stichting beschikt over een website waar op u nadere informatie over de regelingen kunt vinden. Het adres is: www.filmpensioen. nl. Ook kunt u een e-mail sturen naar film- pensioen.ap@achmea.nl. NVB NVF MOVIE ACCOUNTING SYSTEMS

Jaarverslagen | 2009 | | pagina 9