DENKT U ER OM UeAdufi&e£t de, apJ^Lenydti i Bi o-Va conti e-Oord Nationaal Steuncomité 1939 INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER - Onze groore collecre voor hef en eindigt- op 4 Januari a.s. 10 op zioh heeft genomen om de bij beëindiging der pachtover eenkomst nog loopende afgesloten plaatjes en reclamefilms ,,af te plaatsen" op basis 50/50; dat derhalve eischeres verplicht moet worden geacht de door gedaagde te goeder trouw afgesloten vertooningscon- tracten, ook voorzoover deze na 31 December 1939 expiree- ren, op 50/50 basis uit te voeren, voor zoover althans detee vertooningscontracten door gedaagde in overeenstemming met de bestaande usances vóór het expireeren der pachtover eenkomst zijn aangegaan; dat wat betreft de pachtbe taling eischeres nadrukkelijk ont kent in uitstel van betaling te hebben toegestemd en dat ge daagde zijn bewering ,als zou zulk een uitstel wel zijn ver leend, niet met bewijzen heeft kunnen staven; dat integendeel eischeres met haar brief van 7 November onder andere aan gedaagde heeft medegedeeld, dat zij „om megaand" betaling van de achterstallige huur verwacht, daar zij anders een geschil contra gedaagde aanhangig zou moeten maken, en dat gedaagde hierop niet gereageerd heeft met de mededeeling, dat er ter zake reeds een mondelinge rege ling was getroffen, doch dat hij met zijn brief van 18 No vember aan eischeres slechts heeft bericht, dat hij voorne mens is een en ander in begin December met eischeres te komen bespreken; dat uit het vorenstaande volgt, dat gedaagde niet het bewijs heeft kunnen bijbrengen, dat eischeres aan gedaagde tot 5 Januari 1940 uitstel van betaling der achterstallige pachtsom zou hebben verleend; dat derhalve aan eischeres haar vordering moet worden toegewezen en gedaagde mitsdien moet worden veroordeeld om tegen kwijting het gevorderd bedrag a aan eischeres te betalen; dat gezien het feit, dat partijen elk ten deele in het ongelijk zijn gesteld, zij elk voor de helft moeten worden veroordeeld in de -kosten van het geschil, welke met het co-g op het spoedeischend karakter daarvan, waarvoor een speciale zitting moest worden gehouden, bepaald zijn op 30. Ingevolge art. 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na deze publicatie schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men art. 6 van het betreffend Regle ment. Titels waaronder de films Naam van den schrijving ver zocht is in Nederland worden uit gebracht houder der ex ploitatie-rechten 19 Dec. 1939 Sterren qaan naar Holly wood Metro 19 Twee maal begint het leven x) 19 Opgejaagd 19 Schaduwen uit het verleden Warner 21 De vos van Glenarvon Tobis 21 De vroolijke vrouwtjes 21 De onzichtbare 27 M'n prinses wordt ge schaakt R.K.O. Radio 27 Stan Laurel en Oliver Hardy in het Vreemde lingenlegioen 28 Pinocchio2) 1) In plaats van den titel: „Wet der vergelding". -) In plaats van den titel: „De avonturen van Pinokkio'

Officieel Orgaan | 1940 | | pagina 12