waarde verbonden, dat door den heer Beynes alle verplichtingen, welke de heer Kahlenberg uit hoofde van zijn filmverhuurkantoor is aangegaan, worden gehonoreerd. Den heer P. L. Ooms te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van een filmverhuurkantoor, en wel voor de volgende in artikel 2.C van het Alge meen Bedrijfsreglement omschreven bedrijfstakken, zijnde: a. het verhuren aan bioscopen van Nederland- sche en/of buitenlandsche films, echter met uitzon dering van journaal- en zelf vervaardigde docu mentaire films; b. het verhuren aan bioscopen van al of niet zelf vervaardigde documentaire films en films van zgn. losse actualiteiten. Ingevolge deze beslissingen van het Dagelijksch Bestuur hebben zich voor het lidmaatschap van den Bond aangemeld de heeren P. J. Beynes en P. L. Ooms. Eventueele bezwaren tegen toelating moeten uiterlijk binnen acht dagen na het ver schijnen dezer publicatie schriftelijk bij het Dage lijksch Bestuur worden ingediend. Het Dagelijksch Bestuur heeft in zijn vergade ring van 14 October j.1. besloten toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfs reglement te weigeren aan: den heer L. H. J. Luxembourg te Arnhem, tot het gaan exploiteeren van een permanente bioscoop in het gebouw Buitenkist te Ede; den heer L. H. J. Luxembourg te Arnhem tot het gaan exploiteeren van een permanente bio scoop in de zaal „Het Wapen van Steenwijk" te Steenwijk. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Ingevolge het bepaalde in artikel 8.B der Sta tuten is het lidmaatschap van de N.V. Bioscoop exploitatie Mij. Trianon Theater, vroeger exploi- teerende het Trianon en het Rex Theater te Lei den, wegens verlies der vereischten voor het lid maatschap beëindigd. Met het oog op de liquidatie van de door ge noemde N.V. gestorte waarborgsom worden zij, die vorderingen op voornoemde N.V. mochten hebben, verzocht daarvan binnen acht dagen na het verschijnen dezer publicatie schriftelijk opgave te doen aan het Bondsbureau. WIJZIGINGEN Bldz. 16. LEDENLIJST De naam Tuschinski Theater is gewij zigd in Tivoli Theater, welk theater, evenals het Passage en Roxy Theater te Amsterdam, onder directie van de N.V. Internationale Tobis Cinema is gekomen. Bldz. 38. Het Passage Theater te Schiedam is onder directie van de N.V. Internatio nale Tobis Cinema gekomen. Bldz. 17 en 44. Flora Theater te Aalsmeer en Centraal Bioscoop te Wasenaar: het correspondentie-adres van den heer J. van Bentum is thans Molenstraat 2 te Wassenaar, telefoon 3410. Bldz. 29. Den Helder: het adres van de heer P. van Twisk is thans p.a. Nuhout, v. d. Veenstraat 27 te Castricum. Bldz. 30, 34. 47 en 49. Resp. onder Hoek van Hol land, Naaldwijk, Amsterdam (Reisbio scopen) en Amsterdam (Filmimport- zaken en Filmverhuurkantoren). Het adres van de Stichting Algemeen Re clamebureau en Filmimport „Arfi" is thans P. C. Hooftstraat 178—180 te Amsterdam, telefoon 27262, 27534, 27998,' 93187, 97360. Bldz. 46. Zierikzee: Het correspondentie-adres van de N.V. ,,De Concertzaal" is thans: Oude Haven D.414. Bldz. 49. Het adres van Filmtrust is thans: We teringschans 223 te Amsterdam. Bldz. 50. N.V. Meteor Film: schrappen A. Zo merplaag. Bldz. 50. N.V. Universal Film Agency is than;5 gevestigd: Deurloostraat 29 te Amster dam, telefoon 26555. Bldz. 51. Telefoonnummer van Waly-film is thans: 45719. Bldz. 51. Correspondentie voor Loet C. Barn- stijns Filmsdistributie N.V. thans rich ten aan: Den heer J. A. Overboom. Corn. v. d, Lijnstraat 37 te 's-Graven- hage. Bldz. 53. Correspondentie -voor Loet C. Barn- stijns Filmstudio N.V. en Loet C. Barn- stijns Laboratorium N.V. thans richten aan: den heer J. A. Overboom, Corn v. d. Lijnstraat 37 te 's-Gravenhage. Bldz. 54. Correspondentie voor Loet C. Barn- stijns Filmproductie N.V. thans richten aan: den heer J. A. Overboom. Corn. v. d. Lijnstraat 37 te 's-Gravenhage. Bldz. 52. 's-Gravenhage; Splendid Film is thans gevestigd Adelheidstraat 22 te 's-Gra venhage, telefoon 722347. Bldz. 59. Amsterdam; De naam Calff 6 Meischke is thans veranderd in: Drukkers-, Uit gevers- en Reclamebedrijf „Cloeck en Moedigh"; schrappen L. Calff. 10

Officieel Orgaan | 1940 | | pagina 12