JAARLIJKSE LEDENVERGADERING JtyexuLa: Ingevolge het bepaalde in artikel 26 der Statuten nodigt liet Hoofdbestuur van de Nederlandscbe Bioscoop Bond de leden uit tot bijwoning van de Jaarlijkse Ledenvergadering te houden op Maandag, 5 Juli 1948, des namiddags om één uur precies, in een der zalen van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. 1. Opening en mededelingen. 6. 2. Voorstel tot het verlenen van dispensatie van het bepaalde in artikel 26 der Statuten met be trekking tot het houden van de Jaarvergadering vóór of op 31 Maart. Toelichting: 7. In de Buitengewone Spoedledenvergadering van 15 Maart 1948 is besloten dispensatie te verlenen om de Jaarvergadering vóór 1 Juni te houden. Door bijzondere omstandigheden was het echter niet mogelijk de Jaarvergadering op een vroeger tijdstip dan 5 Juli te doen plaats vinden. Van daar dat door middel van dit voorstel verlen ging van de dispensatie wordt gevraagd. 3. Jaarverslag over 1947. (Een exemplaar ervan wordt U alsnog toegezonden.) 4. Rekening en verantwoording van het financieel beheer over 1947 en voorstel van het Hoofd bestuur om ingevolge advies van het accoun tantskantoor W. Langelaar te Amsterdam de Rekening van de Bond goed te keuren, alsmede alle op het Bondsbureau ter visie liggende Re keningen der Afdelingen. 5. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contri butie voor het jaar 1948 vast te stellen op procent van de omzet als bedoeld in het Con tributie-bes] uit-194 58 Toelichting: In de ledenvergadering van 15 Maart is dit voorstel reeds aan de orde gesteld, maar niet afgedaan. Wel is in die vergadering besloten 9 om ingaande 2 April j.1. een extra heffing van procent van de omzet vast te stellen, waar van de opbrengst bestemd is voor de Weer- standskas. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1948, waarbij voorstel van het Hoofdbestuur om het eventueel batig saldo over 1948 in de Weerstandskas te storten. De concept-begroting met toelichting is de leden reeds toegezonden. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Sta tuten en artikel 12 van het Algemeen Bonds reglement van 3 leden van het Hoofdbestuur in de vacatures, ontstaan door het periodiek aftreden van de heren: H. S. Boekman, M. Desmet en Joh. Miedema. Voor de vacatures, ontstaan door het aftreden van de heren Desmet en Miedema, zijn candi- daat gestelde de heren: M. Desmet," directeur van de N.V. Eindhoven- se Bioscope-maatschappij te Eindhoven; Joh» Miedema, exploitant van het Amicitia Theater te Sneek en bioscopen in verschillende andere plaatsen; G. J. Milius, exploitant van de bioscoop ,,Hoo- gezand" te Hoogezand; J. Nijland Jr., firmant van de firma Bioscoop Vreeburg" te Utrecht. In de vacature, ontstaan door het periodiek af treden van de heer Boekman, zijn candidaat gesteld de heren: H. S. Boekman, eigenaar van het filmverhuur kantoor Filmtrust te Amsterdam; C. S* Roem, directeur van de N.V. Filmfabriek Profilti te "s-Gravenhage. Benoeming ingevolge artikel 8 van het Film beurs-Bondsreglement van 2 leden der Film beurscommissie, in verband met het periodiek aftreden van de heren: G. H. Groenewegen te Leiden en R. Minden te Amsterdam. Rondvraag en sluiting. Namens het Hoofdbestuur: M. P. M. VERMIN, Voorzitter. JOH. MIEDEMA, Secretaris. f

Officieel Orgaan | 1948 | | pagina 6