GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJ FSREGLEMENT 11 Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten, toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrij f sreglement aan: Mevrouw A. Pen-Nijk tot het overnemen en voortzetten van Texels Bioscoop te Den Burg, wel ke bioscoop voorheen werd gedreven door wijlen de heer K. Pen; De Stichting Nederlandse Filmstudio tot het overnemen en voortzetten van de filmfabriek Ci- netone Studio aan de Duivendrechtskade te Am sterdam; de N.V. Mij. Tuschinski te Amsterdam (zulks naar aanleiding van haar hernieuwde aanvrage), tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie der permanente bioscoop-A in het Nöggerath Theater aan de Reguliersbreestraat te Amsterdam; de heer C. J. Bertram te Nieuwenhagen, tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A in het City Theater aldaar, welke bio scoop sedert de Bevrijding via de Lijst van Geen Bezwaar werd geëxploiteerd; de heer Joh. B. Westland te Wageningen, om op bepaalde condities over te nemen en voort te zetten de exploitatie van de permanente bioscoop-A in het Corso Theater te Arnhem, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma Gebrs. Westland te Wageningen; de N.V. Trianon Theater te Leiden, om na vol doening aan een bepaalde conditie over te nemen en voort te zetten de exploitatie van de permanente bioscoop-A in de Churchill-Cinema te Hilversum, welke bioscoop tot dan toe persoonlijk door de heer N. Ortje, die directeur is van de N.V. Trianon, werd geëxploiteerd; de heer W. van Rhijn te Lobith tot het overne men en voortzetten van de exploitatie der per^ manente bioscoop-A in het Scala Theater te Doe- tinchem, welke bioscoop voorheen werd geëxploi teerd door de heer J. van Rhijn; de heer D. Levie te Bussum tot net overnemen en voortzetten van de exploitatie der permanente bioscoop-A in het Rex Theater te Hilversum, wel ke bioscoop tot dan toe werd geëxploiteerd door Mevrouw A. M. Levie-Van Horsen; de heer W. Th. van Pinxteren tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie der permanente bioscoop-A in het Centraal Theater te Ravenstein, welke bioscoop tot dusverre werd geëxploiteerd door de Firma Centraal Theater te Ravenstein, waarvan firmanten waren de heren H. W. G. Bruins, W. Th. van Pinxteren en W. G. Veldhui zen; de firma G. Hart C. Voogt te Oudkarspel tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie der permanente bioscoop-A in het Tivoli Theater in de gemeente Langedijk; de N.V. Bioscooptheater Mabi te Maastricht tot het overnemen en voortzetten van de exploita tie der permanente bioscoop in het Mabi Theater te Maastricht, welke bioscoop voorheen werd ge ëxploiteerd door de heer M. A. V. Vermin, die thans mededirecteur is der genoemde N.V.; de heer B. A. G. Heemskerk te Bodegraven tot het overnemen en voortzetten van de perma nente Bioscoop A, Prinsen Theater (Nova) te Amsterdam, welke bioscoop voorheen werd ge ëxploiteerd door de firma Van der Veer, Kroo- nenberg Kesing; de N.V. Gofilex te Leiden, tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop-B in het R.K. Verenigingsgebouw te Oudewater, de N.V. Gofilex te Leiden, tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop-B in het Con certgebouw Willem III te Beneden-Leeuwen; Mevrouw M. van Wely-Luxembourg tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in gebouw ,,De Vereniging" te Velp (gemeente Rheden) op ten hoogste 52 dagen per kalender jaar; de heer A. Linthout te Nieuw Heivoet zulks ter voldoening aan zijn hernieuwde aanvrage) tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in zaal ,,De Man" te Oostvoorne op ten hoogste 52 dagen per kalenderjaar; de heer D. Falkenburg te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in het Eli Theater (Grensland Theater) te Elten (voorm. Duits gebied) en een permanente bioscoop B in het Beursgebouw Flevo Theater) te Em- meloord (N.O. Polder); de CV. Desmets Bioscoop-exploitatie te Am sterdam, tot het gaan exploiteren van een perj- manente bioscoop B in het gebouw van de Zink- fabrieken te Budel; de heer Jac. Miedema te Deventer tot het gaan exploiteren van de volgende permanente bioscopen-B: Aalten Bioscoop Societeitszaal; Dinxperlo Bioscoop Jansen; Eist (Gld.) Bioscoop 't Wapen van Eist; Lichtenvoorde Bioscoop De Koppelpaarden; Schoonhoven Bioscoop Nutsgebouw; Vianen Bioscoop 't Zwijnshoofd. Het Hoofdbestuur heeft tevens besloten, afwij zend te beschikken op de aanvrage van: de CV. Kok Co. te Edam om toestemming

Officieel Orgaan | 1949 | | pagina 13