24 goon N.V. Schrappen: tel. 11528-16500. Toevoegen: tel. 15290. Pag. 66: Amsterdam, Nederlandsche Western Electric N.V. Schrappen: tel. 42438. Pag. 66: Phidesia wijzigen in „Phidesa". Pag. 67: Schrappen: Electriciteitsbureau H. Oh- ler, Lange Poten 15a. Pag. 72: Amsterdam, Smits Advies- en Service bureau N.V. Schrappen: (B. v. Marken, leider). Toevoegen: (H. Postma, leider). Pag. 72: Amsterdam, Interna Film. Schrappen: Marnixstraat 385, tel. 34769 Toevoegen: Weesperzijde 26, tel. 54817. GESLAAGDE CANDIDATEN VOOR BIOSCOOPOPERATEUR 1949 Naam Aaazen, B. K. Arends, J. E. Baan, J. v. d. Beverwijk, J. Biel. R. O. Bol, L. J. A. Bolhoven, J. F. G. Bosman, H. Broekmeulen, C. F. Bruyn, J. de Burgers, H. W. Coehorst, P. W. J. Colk, A. v. d. Duin, C. G. v. Dijk, A. A. H. v. Efdé, J. Edens, P. Eikendal, W. J. C. Elshoff, F. F. Eist, Mej. H. v. d. Esveld, D. v. Fassotte, C. H. F. Gerwen, J. G. H. v. Grijpma, S. S. Hartog, R. J. Heiden, A. J. v. d. Helden, J. v. Henssen, P. J. Hesper, W, Horsten, H. P. Hubert, H. Jager, H. de Kessel, W. J. v. Koek, H. G. Kok, A. Th. Konings, P. Koopmans, H. Kuypers, E. M. Laage, P. H. ter Landtman, J. P. Langenberg, L. Ledden, K. A. v. Leeuwen, J. v. Lena, A. M. Leuring, J. Lokker, D. Lovink, J. Lunow, H. F. Theater Cinema Royal Cineac City Palace Cinema Concertzaal Biosc. Flora Irene Oliveo Harmonie Cinema Royal Corso Grand Theatre Excelsior Film N. V. Vr. Neder landse Bioscopen Beurs Musica Saskia Vreeburg City Delfia Royal Van Ouds De Waterwolf Tuschinski Kriterion Astoria Tuschinski Irene Cineac Tuschinski Lutusca Corso Katholieke Kring Luxor Forum Roxy Cultura De Liefde Victoria Apollo Metropole N.V. Kinotechniek Cinema Royal Capitol Colosseum Nieuwe Bioscoop Tuschinski Plaats Amsterdam Amsterdam Amsterdam Zeist Groningen Naaldwijk Bussum Enschede Born Rotterdam Amsterdam Tilburg Castricum Amersfoort Rotterdam Leeuwarden Groningen Den Haag Arnhem Utrecht Soestdijk Delft Maastricht Badhoevedorp Amsterdam Amsterdam Dordrecht Amsterdam Enschede Rotterdam Amsterdam Rotterdam Maasbracht Gilze Ulft Voorburg Amsterdam Amsterdam Amsterdam Amsterdam Zaandag Den Haag Amsterdam Amsterdam Rotterdam Rotterdam Lochem Amsterdam Dipl. A B A B B A B A A B B A B B B B B A B B B A A B A A B B B B B B B A A B A B B A A B B B A B B Lurken, P. H. Marx, J. H. Meertens, H. H. I. Molen, J. v. d. Mooren, P. J. H. Mouthaan, L. R. Ombergen, A. E. v. Oosterwijk, H. Ophorst. A. J. Ottens, R. H. Oyen, H. v. Paulusse, J. L. Paauwe, B. H. Plugge, J. Prins C. A. (Militair) Quick, C. J. K. Raven, K. B. Renes, A. Rethans, J. K. Rietmeijer, H. Sauvlet, N. Schallig, H. Schinkel, J. A. Schippers, J. A. Seters, J. J. v. Soldt, J. H. v. Spanjaart, S. Tesser, J. A. Tesser, B. Tjeertes, J. Turfkruyer, F. Vink, J. J. Visser, B. J. Visser, J. J. Vosters, H. G. Vries, C. de Wagenaar, W. B. Willigenburg, Th.v. Winkel Jr., N. Woning, L. J. Zaale, A. H. v. Zomeren, C. v. Zurcher, M. J. Zwart, K. C. de TOEPASSING VAN ARTIKEL 15 DER STATUTEN Het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond heeft op grond van artikel 15 der Statuten in zijn verga ring van Dinsdag 25 October j.1. gehoord de heer M. J. W. Peters, exploiterende o m. het Scala Theater te Venlo, met zijn rechtskundig raadsman, Mr. Slangen, ter zake van de klacht: als zou de heer Peters een vertegenwoordiger van een lid de suggestie hebben gegeven als zou hij be schikken over de wetenschap op welke wijze de leden van de Ledenraad op 28 Juni j.1. hebben gestemd bij de behandeling van het hoger beroep, door hem op 1 Juni j.1. ingesteld tegen de condities sub A en B vervat in de beslissing van het Hoofdbestuur d.d. 17 Mei 1949, waarbij hem toestemming werd verleend tot het exploiteren van een z.g. vervangingsbioscoop in het pand Vleesstraat 47 te Venlo, en aan de hand van deze suggestie getracht hebben zijn zakelijke relatie in het geding te brengen in dier voege, dat leden die zouden medewerken aan beslissingen, welke niet rechtstreeks zijn eigen belang dienen, wat hem betreft zakelijke risico's lopen; en besloten hem de straf van waarschuwing op te leggen en deze straf te doen publiceren. Dit besluit is gegrond op de navolgende overwegingen: Hollandia Spekholzerheide B Passage Amsterdam A Casino Breda B De Ooievaar Uitgeest B Centraal Horst A Harmonie Rotterdam A Palace Cinema Groningen B Arena Rotterdam B Centra Dordrecht B Zonnehuis Amsterdam A Cineac Roterdam B Luxor Terneuzen B T.O.VA. Rijssen B Flora Den Haag B Filmdienst A Metropole Den Haag B Flora Bussum A City Kampen A Asta Den Haag B Cineac Amsterdam A Cineac Den Haag B Cinema Royal Amsterdam B Grand Theatre Amersfoort B City Den Haag B Grand Theatre Breda A Asta Den Haag A Kok Co. Edam B Centrum Nijmegen A Luxor Oosterhout B Americain Alkmaar B Alhambra Amsterdam A Kriterion Amsterdam A Kriterion Amsterdam A Alhambra Amsterdam A Metropole Tilburg B Luxor Dotinchem B Capitol Amsterdam A Uitkijk Amsterdam A Luxor Beverwijk B Studio Den Haag A Colosseum Rotterdam B City Den Haag B Apollo Amsterdam B Odeon Den Haag B

Officieel Orgaan | 1949 | | pagina 26