GEWIJZIGD ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrïjfsreglement aan: de heer W. C v. d. Paverd te Amsterdam tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscoop-A Centraal Cinema aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de CV. Cinema Centraal; de heer Joh. Miedema te Sneek tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in ge bouw 't Voorhuys te Emmeloord (Gem. Noord Oostelijke Polder); de N.V. Kempensche Zinkmaatschappij te Budel tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-B in het ontspanningsgebouw aan het Dorpplein aldaar. het Hoofdbestuur heeft besloten de ten name van de heer D. Falkenburg te Amsterdam in het Bedrijfsregister ingeschreven permanente bios coop-B Flevo Theater te Emmeloord (Gem. Noord-Oostelijke Polder) te schrappen. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar op 17 December 1953 gehouden zitting be handeld de hierna volgende beroepen, ingediend door: de Hotelmaatschappij Gooiland N.V. te Hilver sum tegen de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken dd. 4 November 1953, waarbij genoemde vennootschap de toestemming tot het exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan de Emmastraat, hoek Luitgarderweg aldaar werd geweigerd. De beroepcommissie verklaarde het beroep van appellante ongegrond en bevestig de de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken; de firma Serlie te Enschede tegen de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken dd. 16 Septem ber 1953, waarbij genoemde vennootschap de toe stemming tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan de Ver lengde Brinkstraat te Hengelo (O) werd gewei gerd. De beroepcommissie vernietigde de beslis sing van de Commissie Nieuwe Zaken en verleen de de firma Serlie toestemming als vorenbedoeld onder zekere voorwaarden; Mevrouw de Weduwe M. Dirix^Opdencamp te Beek tegen de beslissing van de Commissie Nieu we Zaken dd. 1 en 22 Juli 1953, waarbij aan haar de toestemming tot het exploiteren van een tweede permanente bioscoop-A aan de Markt te Beek (L) werd geweigerd. De beroepcommissie vernietigde de beslissing van de commissie Nieuwe Zaken en verleende Mevrouw de Weduwe M. Dirix-Opden- camp toestemming tot het exploiteren van een nieuwe bioscoop, onder andere op voorwaarde dat de oude bioscoop wordt gesloten; de heer A. G. van Tol Jr. te Scheveningen tegen de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken dd. 16 September 1953, waarbij aan de heren A. G. van Tol Jr. en J. A. van Tol de toestemming tot het gaan exploiteren van het permanente bioscoop- A in het Casino de Paris aldaar werd geweigerd. De beroepscommissie verklaarde het beroep van appellant ongegrond en bevestigde de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken. AANMELDING LIDMAATSCHAP Voor hetlidmaatschap van de Bond heeft zich aangemeld: de N.V. Kempensche Zinkmaatschappij te Budel voor de exploitatie van een permanente bioscoop- B aan het Dorplein aldaar. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap zijn toegelaten: de nieuwe Firma Gebrs. van Berkel, waarvan vennoten zijn C. M. v. Berkel en Mevr. A. N. v. Berkel-v. d. Schans te Waalwijk, exploitante van het Luxor Theater aldaar de heer W. C. v. d. Paverd te Amsterdam, exploitant van de Cinema Centraal aldaar. Het besluit van het Hoofdbestuur om de heer E. Alter te Den Haag toestemming te verlenen zijn zaak te veranderen in een naamloze vennootschap en deze toe te laten tot het lidmaatschap van de Bond, gepubliceerd in het Officieel Orgaan no. 153 dd. 15 Febr. 1949, is thans door de vervulling van de gestelde voorwaarden van kracht geworden. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Van het lidmaatschap zijn wegens verlies van de vereisten daarvoor vervallen: de CV. Cinema Centraal te Amsterdam, voor malig exploitante van de gelijknamige bioscoop aldaar; de oude Firma Gebr. v. Berkel te Waalwijk, waarvan vennoten waren J. L. F. v. Berkel en C M. v. Berkel, voormalig exploitante van het Luxor Theater aldaar; de heer E. Alter te Den Haag, voormalig ex ploitant van het filmverhuurkantoor Spiendal Picture Co., aldaar.

Officieel Orgaan | 1954 | | pagina 6